61 674 03 30
Lubisz
Płacić mniej?

Jesteś lojalnym klientem sieci Eurocash Alkohole i  uważasz, że powinieneś otrzymywać dodatkowe korzyści?

Nie chcesz, aby okazja uciekła Ci sprzed nosa?

Czy chcesz mieć pewność, że:
OTRZYMASZ
bieżące informacje
o wszystkich
promocjach
DOSTANIESZ
dodatkowe zniżki
przygotowane
specjalnie dla Ciebie
ZAOSZCZĘDZONE
pieniądze zostaną
w Twoim
portfelu

OTRZYMUJ INFORMACJE O PROMOCJACH SZYBCIEJ NIŻ INNI

– zgłoś swój udział już dzisiaj i KUPUJ TANIEJ w Eurocash Alkohole!


Kod sms
NIP

Wypełnij formularz

NIP
Imię
Nazwisko

Preferowana forma komunikacji w celu rejestracji

Telefon
+48
E-mail

Administratorem podanych danych osobowych jest Eurocash S.A. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia Programu "Kupuj Taniej", w tym m.in. w celu informowania o nowych promocjach. Podanie danych jest niezbędne do wzięcia udziału w Programie.
Czy urodziłeś się przed
23 / 01 / 2001?
Szanowni Państwo,

z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”). RODO obowiązywać będzie w identycznym zakresie we wszystkich krajach Unii Europejskiej, a więc także w Polsce i wprowadza szereg zmian w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Przetwarzanie danych osobowych według najwyższych standardów, poszanowanie i ochrona prywatności są dla Spółki Eurocash S.A. jedną z najważniejszych wartości. W związku z powyższym, poniżej przedstawiamy Państwu najistotniejsze w ocenie Spółki informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych, realizując tym samym obowiązek informacyjny:

Dane Administratora:
Administratorem Pani / Pana danych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Kontakt z Administratorem:
Z Administratorem można skontaktować się przez adres email eurocash@eurocash.pl lub lub na adres korespondencyjny.

Inspektor Ochrony Danych
Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym może Pani / Pan skontaktować się poprzez email iod_ec@eurocash.pl, telefonicznie pod numerem 613332274 lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można się skontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych przetwarzaniem danych.

Pełna treść: alkohole.eurocash.pl/rodo

Korzystamy z plików cookies, by móc jak najlepiej dostosować stronę do Państwa potrzeb. Pozostając na stronie, wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie tej technologii. Więcej.
61 674 03 30