http://alkohole.grupaeurocash.pl/wp-content/uploads/2017/03/paklidera_lp_zdjecie-glowne.jpg
61 674 03 30

Zobacz wideo

Detal

Kontratakuje


Zobacz wideo

JAK P@KA LIDERA

ODPOWIADA NA POTRZEBY DETALISTÓW

dostarcza wiedzy<br />
i kompetencji
dostarcza wiedzy
i kompetencji
dociera do nowych<br />
konsumentów
dociera do nowych
konsumentów
zapewnia wysokiej jakości <br />
materiały promocyjne
zapewnia wysokiej jakości
materiały promocyjne
Eurocash Alkohole - P@ka Lidera

Zobacz wideo
Aplikacja jest
Darmowa

Stwórz gazetkę lub plakat w 5 minut!

  • zaprojektuj profesjonalną gazetkę ze swoimi produktami, korzystając z atrakcyjnych szablonów graficznych
  • wydrukuj materiały w atrakcyjnej cenie, jak w drukarni internetowej
  • zmniejsz koszty wydruku lub wydrukuj za darmo dodając reklamy

Zaskocz klientów atrakcyjnymi kuponami!

  • wybierz spośród atrakcyjnych kuponów rabatowych
  • pozyskaj nowych Klientów, którzy dzięki aplikacji dotrą do Twojego sklepu
  • odbierz wsparcie za promocję drinco-kuponów
Zapisy na akcję zbieramy od 03.04.2017 do 26.05.2017, natomiast ogólnopolska akcja promocyjna dla konsumentów startuje 2.06.2017.
Eurocash Alkohole - P@ka Lidera

Zobacz wideo
Aplikacja jest
Darmowa
Eurocash Alkohole - P@ka Lidera

Zobacz wideo
Aplikacja jest
Darmowa

Pozwól się szkolić Twoim pracownikom!

  • zachęć pracowników do szybkiej nauki, aby mogli skuteczniej sprzedawać produkty
  • poświęć zaledwie minutę na rozwiązanie quizów, bez odrywania się od codziennych obowiązków
  • zmotywuj pracowników do poszerzania swoich kompetencji w prosty i przyjemny sposób
Aplikacja Pingwin startuje 2.06.2017

Materiały edukacyjne

Przeczytaj i dowiedz się więcej o alkoholach

Historia winiarstwa w Polsce. Gdzie znajdują się winiarnie?
30.11.2016

Historia winiarstwa w Polsce jest bardzo barwna. Wbrew pozorom na ziemiach naszego kraju początki produkcji wina sięgają odległych czasów, mimo że nie był to ówcześnie najpopularniejszy trunek. Początki Piastów to czas, gdy największą popularnością cieszyły się piwo i miód pitny. Jednak po przyjęciu chrześcijaństwa sytuacja się nieco odmieniła. Duchowni potrzebowali wina podczas liturgii. Biorąc pod […]

Jak zorganizować półkę z winami w sklepie spożywczym?
21.09.2016

Wina w sklepie spożywczym? Tak, przecież są tam właściwie od zawsze. Skoro ludzie odwiedzają małe sklepiki, by dokonywać w nich codziennych zakupów, to powinni mieć tam możliwość zakupu dobrego wina. Jednak w tradycyjnych sklepach spożywczych ich zakup dla klienta jest mało atrakcyjny. I nawet, jeśli sklep jest samoobsługowy, wina najczęściej znajdują się za ladą i […]

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Wszystkie pola są wymagane
Twoje imię
Adres e-mail
Numer telefonu
Treść


Czy urodziłeś się przed
23 / 01 / 2001?
Administratorem Pani / Pana danych jest ECVC7 sp. z o.o. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Z administratorem można skontaktować się przez adres email lider@eurocash.pl lub telefonicznie pod numerem 61 674 03 30.
Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym może Pani / Pan skontaktować się poprzez email iod_ecvc7@eurocash.pl, telefonicznie pod numerem 613332278lub pisemnie na adres siedziby administratora. Z Inspektorem Ochrony Danych można się skontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu:
a) prowadzenia działań wspierających sprzedaż, pozyskiwania nowych klientów oraz zapewnienia komunikacji – podstawą prawną jest prawnie uzasadniony interes administratora polegający na odpowiadaniu na kierowane do niego zapytania i zachęcaniu do uczestnictwa w programie Paka Lidera;
b) komunikacji marketingowej - podstawą prawną przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora polegający na informowaniu naszych klientów o ofercie handlowej oraz dostępnych promocjach i konkursach;
c) ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez administratora – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes administratora.
Pani / Pana dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora, w tym podmiotom wykonującym obsługę programu Paka Lidera, agencjom marketingowym oraz dostawcom programów do komunikacji mailowej i smsowej.
Dane będą przetwarzane przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że Pani / Pan wyrazi sprzeciw wobec przetwarzania w w/w celach. Okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez administratora.
Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.
W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani / Pana danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratora, przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani / Pana danych osobowych.
Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia. W Polsce właściwym organem jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne.
61 674 03 30

Chcesz otrzymywać maile
z wynikami konkursu?

Chcesz jako pierwszy
znać naszą ofertę?

ZOSTAW NAM SWOJE DANE
×