https://alkohole.grupaeurocash.pl/wp-content/uploads/2015b/09/foto_sklep.jpg
61 674 03 30

Oferta
dla firm
i  instytucji

Korzystaj
z oferty lidera
Szeroki asortyment
Gama 3 000 towarów

Opakowania prezentowe
Wybierz coś dla siebie i swoich pracowników.

Idealne na każdą okazję
Prezent świąteczny, spotkanie biznesowe, impreza - na każdą okazję znajdziesz odpowiednie produkty.

Zamawiaj
pod numerami

22 599 42 30
730 730 868

Oraz pod adresem
mailowym

Czy wiesz, że...

Jeśli potrzebujesz dobrego alkoholu na prezent, dobrze trafiłeś. Eurocash Alkohole oferuje bogatą ofertę alkoholu dla firm idealnie dostosowaną do potrzeb przedsiębiorstw. W wyborze trzech tysięcy produktów można znaleźć coś na każdą okazję. W zależności od potrzeb znaleźć można tam zarówno ten tańszy, jak i prestiżowy, drogi alkohol na prezent. Najciekawsze propozycje prezentujemy w przygotowanym do pobrania katalogu dla klientów instytucjonalnych. Najlepszy alkohol na prezent tylko w Eurocash Alkohole.

Czy urodziłeś się przed
16 / 06 / 2001?
Szanowni Państwo,

z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”). RODO obowiązywać będzie w identycznym zakresie we wszystkich krajach Unii Europejskiej, a więc także w Polsce i wprowadza szereg zmian w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Przetwarzanie danych osobowych według najwyższych standardów, poszanowanie i ochrona prywatności są dla Spółki Eurocash S.A. jedną z najważniejszych wartości. W związku z powyższym, poniżej przedstawiamy Państwu najistotniejsze w ocenie Spółki informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych, realizując tym samym obowiązek informacyjny:

Dane Administratora:
Administratorem Pani / Pana danych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Kontakt z Administratorem:
Z Administratorem można skontaktować się przez adres email eurocash@eurocash.pl lub lub na adres korespondencyjny.

Inspektor Ochrony Danych
Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym może Pani / Pan skontaktować się poprzez email iod_ec@eurocash.pl, telefonicznie pod numerem 613332274 lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można się skontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych przetwarzaniem danych.

Pełna treść: alkohole.eurocash.pl/rodo

Korzystamy z plików cookies, by móc jak najlepiej dostosować stronę do Państwa potrzeb. Pozostając na stronie, wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie tej technologii. Więcej.