Konsumenci lubią porównywać i szukać najlepszych cen. Świadomi tych trendów sprzedawcy prześcigają się w organizowaniu najrozmaitszych promocji, które komunikują w wymyślnych gazetkach reklamowych. Wiele z nich jest dostępnych online – w aplikacjach, stronach www. Drinco wychodzi naprzeciw potrzebom klientów jako porównywarka cen alkoholi w Polsce.


Więcej klientów, więcej szans na zakupy w Twoim sklepie
Do tej pory w aplikacji Drinco klienci widzieli jedynie kupony na alkohole. Teraz, aby zdobyć szersze grono użytkowników aplikacji, zdecydowaliśmy się na udostępnienie najlepszych ofert gazetkowych i półkowych najpopularniejszych sklepów i sieci. Prosto, na zasadzie porównywarki cen na napoje alkoholowe. Nowa wersja Drinco startuje dla konsumentów od kwietnia.

Co to zmieni dla Ciebie?
Twoje kupony w Drinco nadal są widoczne. Użytkownik aplikacji może je w prostszy sposób porównać z innymi ofertami na alkohole, także Twojej konkurencji. Ale nie obawiaj się, nie jest to nikt, kogo już nie znasz. Teraz masz szansę pokazać, że w Twoim sklepie klienci mogą także znaleźć atrakcyjne ceny i szeroki asortyment, o który trudno w dużych sieciach. W dyskontach półka alkoholowa obejmuje jedynie wybrany asortyment, czy dostępny tylko w okresie trwania promocji. To co w sieciach sprzedawane jest jak wyjątkowa oferta, u Ciebie jest standardem. To co także wyróżnia Twój biznes, to również jakość obsługi na najwyższym poziomie. To coś więcej, niż sklepikarz – podawacz w dyskoncie.

Promuj się przed Świętami, przygotuj superofertę na majówkę

Nowa funkcjonalność aplikacji pokazuje aktualne promocje na alkohole w najpopularniejszych sklepach w okolicy. To oznacza, że Ciebie nie może tutaj zabraknąć. Wyślij nam swoje planowane albo aktualne promocje gazetkowe czy półkowe na adres lider@eurocash.pl, a Twoja oferta pojawi się w aplikacji w ciągu 48 godzin.

Pokaż, że także Twój sklep może być atrakcyjny cenowo. Ze świetną obsługą, doradztwem i uśmiechem, którego klient nie odnajdzie w hipermarkecie. Pokaż swoją ofertę i ceny lepsze niż dyskonty! Wejdź w Drinco i bądź konkurencyjnym graczem.

Więcej na www.drinco.alkohole.eurocash.pl