https://alkohole.grupaeurocash.pl/wp-content/uploads/2015b/09/foto_sklep.jpg
61 674 03 30

korzystaj
z najlepszych cen
i najszerszej oferty
alkoholi na rynku

Dołącz
Do lidera
Terminowa dostawa
Skala działania i świetna organizacja pozwala na realizację dostawy w ciągu 24h od złożenia zamówienia.

Szeroki asortyment
Klienci Eurocash Alkohole mogą wybierać z gamy 3000 produktów: od alkoholi ekskluzywnych, po wina popularne.

Atrakcyjne ceny
Rozsądne, regularne ceny produktów to nie wszystko. Posiadamy także bogatą ofertę promocyjną na najpopularniejsze pozycje asortymentowe.

Zapraszamy
do współpracy

SKLEPY DETALICZNE
  • specjalistyczne sklepy alkoholowe
  • sieci i duże sklepy spożywcze
  • małe i średnie sklepy
SEGMENT HoReCa
  • najlepsze hotele i restauracje
  • najmodniejsze bary i kluby nocne
  • kluczowe imprezy masowe

faktoria

Dołączając do Eurocash Alkohole mają Państwo możliwość skorzystania z wyjątkowego pomysłu na ekspozycję win w sklepie. Faktoria Win to eleganckie stoisko pozwalające konsumentom na łatwe dopasowanie wina do okazji. Stoisko dostarczymy do Państwa i zajmiemy się jego organizacją.

Polacy
będą kupować
Whisky
w Twoim sklepie

W ofercie Eurocash Alkohole odnajdą Państwo szeroką gamę różnych rodzajów whisky w cenach konkurencyjnych do cen handlu wielkopowierzchniowego. Oferujemy także bogaty pakiet rozwiązań pozwalających zwiększyć sprzedaż tego trunku w Państwa sklepie. Udzielamy eksperckich porad w zakresie doboru asortymentu do typu sklepu i podpowiadamy, jak skutecznie wyróżnić produkty na półce.

Chwalimy sobie zwłaszcza terminowe dostawy, które docierają zaraz na drugi dzień po złożeniu zamówienia. Solidna firma, którą mogę polecić.
Joanna Piersa
Firma Krzyś, Brodnica
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Eurocash Alkohole. Dostęp do szerokiej oferty to podstawa. Świetna obsługa klienta zapewnia nam bieżącą informację o najlepszych promocjach.
Renata Zwierz
PHU Zwierzak, Wrocław

Wypełnij
formularz,
skontaktujemy
się z Tobą

Imię
Nazwa firmy*
NIP*
Numer telefonu*
+48
Adres e-mail
Miasto prowadzenia sprzedaży*
* pola wymaganeCzy urodziłeś się przed
23 / 01 / 2001?
Szanowni Państwo,

z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”). RODO obowiązywać będzie w identycznym zakresie we wszystkich krajach Unii Europejskiej, a więc także w Polsce i wprowadza szereg zmian w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Przetwarzanie danych osobowych według najwyższych standardów, poszanowanie i ochrona prywatności są dla Spółki Eurocash S.A. jedną z najważniejszych wartości. W związku z powyższym, poniżej przedstawiamy Państwu najistotniejsze w ocenie Spółki informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych, realizując tym samym obowiązek informacyjny:

Dane Administratora:
Administratorem Pani / Pana danych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Kontakt z Administratorem:
Z Administratorem można skontaktować się przez adres email eurocash@eurocash.pl lub lub na adres korespondencyjny.

Inspektor Ochrony Danych
Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym może Pani / Pan skontaktować się poprzez email iod_ec@eurocash.pl, telefonicznie pod numerem 613332274 lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można się skontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych przetwarzaniem danych.

Pełna treść: alkohole.eurocash.pl/rodo

Korzystamy z plików cookies, by móc jak najlepiej dostosować stronę do Państwa potrzeb. Pozostając na stronie, wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie tej technologii. Więcej.
61 674 03 30

Chcesz otrzymywać maile
z wynikami konkursu?

Chcesz jako pierwszy
znać naszą ofertę?

ZOSTAW NAM SWOJE DANE
×